Nový Bentley Continental GT

 

 

BENTLEY CONTINENTAL GT

 NOVÁ DEFINICE LUXUSNÍHO CESTOVÁNÍ VE VELKÉM STYLU

 

IMG_3232 

 

Třetí generace modelové řady Bentley Continental GT, navržená, zkonstruovaná a ručně vyráběná ve Velké Británii, kombinuje mimořádnou jízdní dynamiku s luxusem ruční řemeslné výroby a nejmodernější techniky. Výsledkem je nejlepší automobil kategorie gran turismo, který byl kdy vyroben.

 

 „Bentley stojí již po téměř jedno století v čele segmentu luxusních automobilů gran turismo. Nová, třetí generace modelu Continental GT ztělesňuje nejvyšší úroveň našeho designu a konstrukce a představuje další krok ve vývoji značky Bentley.“

 

 „Jsme světovým lídrem v oblasti luxusní mobility a naše produkty a služby definují nový luxus v automobilovém světě. Nový Continental GT je esencí naší touhy po inovacích i oslavou našich tradic. Tato novinka posune zkušenosti majitelů vozů Bentley na novou, bezkonkurenční úroveň,“ 

 

 

 

 

 Srdcem nového modelu Continental GT je zcela nová, vylepšená verze osvědčeného motoru Bentley W12 TSI se zdvihovým objemem 6,0 litru a přeplňováním dvěma turbodmychadly. Tato jednotka se poprvé dodává v kombinaci s osmistupňovou dvouspojkovou převodovkou, která zajišťuje rychlejší řazení a účinnější přenos hnací síly.

 

 Nový, technicky vyspělý adaptivní podvozek používá inteligentní systém Bentley Dynamic Ride, který pracuje s napětím 48 V. Tím jsou za všech provozních podmínek zaručeny jízdní vlastnosti s mimořádně rychlými reakcemi na povely řidiče a výjimečnou ovladatelností i kultivovaností. Nový systém optimalizuje komfort odpružení a potlačuje příčné naklánění karoserie, čímž eliminuje nadměrný pohyb cestujících při dynamických změnách a zároveň zvyšuje preciznost řízení.

 

 Lehká a přesto tuhá karoserie disponuje svalnatým vnějším designem, který byl navržen s využitím revoluční technologie výroby. Motor je uložen více vzadu pro lepší rozložení hmotnosti mezi nápravy, které je předpokladem dynamických jízdních vlastností, se zaměřením na řidiče.

 

 

 Luxusní interiér nového modelu Bentley Continental 2+2 GT nabízí čtyři sedadla a větší objem zavazadlového prostoru, čímž přispívá k vysoké úrovni praktické využitelnosti v reálném provozu. Mezi nepřeberné množství vytříbených detailů uvnitř vozu patří například nový design čalounění kůží s dvojitým kosočtvercovým prošíváním. Značná péče byla věnována rovněž vzájemnému sladění rozsáhlé palety 15 barev pro kůže a koberce.

 

 Nový Continental GT přichází s významnou evolucí také v oblasti technické výbavy interiéru. Mezi jedinečné prvky značky Bentley patří vyspělý, zcela digitální panel přístrojů se zaměřením na řidiče. Další z celé řady inovací je pozoruhodný otočný displej Bentley. Při otáčení třístranného modulu se místo ozdobného obložení objeví 12,3“ dotykový displej nebo tři elegantní analogové přístroje.

 

 Vnitřní design modelu Continental GT je specificky přizpůsoben požadavkům moderních zákazníků v luxusním segmentu a vyznačuje se neslýchanou pozorností věnovanou detailům, které usnadňují používání vozidla. V interiéru jsou dokonale kombinovány nejmodernější technické systémy s nejkvalitnějšími, ručně zpracovanými, přírodními materiály. Výsledkem je vytříbený vnitřní prostor s atmosférou harmonie, luxusu a dokonalého vzájemného propojení.

 

 

 Evoluce DNA proslulého designu značky Bentley

 

IMG_3236

 

 Vnější design nového modelu Continental GT vychází z nové odvážné vize s nezaměnitelnými rysy značky Bentley. Zcela novou karoserií a lehkými materiály se ušetřilo více než 80 kg hmotnosti v porovnání s předchozím modelem Continental W12.

 

 Přestože si nový Continental GT zachovává klasickou eleganci, která přinesla jeho předchůdcům velkou popularitu, jsou jeho tvary výraznější, propracovanější a ostřeji definované. Velkou inspirací pro designéry byl přitom mimořádně oceňovaný koncepční vůz EXP 10 Speed 6.

 

 Tak odvážnou změnu tvarového řešení modelu Continental GT bylo možné realizovat díky výrobě hliníkových vnějších panelů karoserie pomocí technologie tváření kovových plechů za tepla – tato precizní metoda výroby pracuje s hliníkem, zahřátým na teplotu 500 °C, a Bentley ji dosud používal pro výrobu blatníků. Designéři díky ní mohli navrhnout složitější, ostře definované linie karoserie a svalnatější tvary zadní partie vozu.

 

 Continental GT je historicky prvním sériově vyráběným vozem, který má kompletní boční část karoserie vyrobenou procesem tváření kovových plechů za tepla.

 

IMG_3241

 

 Profil modelu Continental GT je delší a nižší. Na tom se z části podílí posunutí předních kol o 135 mm více dopředu, což umožnilo prodloužit kapotu a snížit čelní partii. Dominantní postavení si však udržely klíčové charakteristické linie původního modelu Continental, jako je výrazná linie, která se táhne od předních světlometů až ke svalnaté zadní partii.

 

 Záď vozu se svým designem od předchůdce radikálně liší. Zadní světlomety mají nyní elipsovitý tvar, jímž navazují na siluetu koncovek výfukové soustavy, které jsou uloženy pod nimi.

 

Přední světlomety modelu Continental GT používají nejmodernější techniku Matrix LED. Nejvíce se však odlišují svým designem, který byl inspirován nejkvalitnějšími broušenými křišťálovými skleničkami. Vnitřní plochy světlometů jsou proto transparentní a mají ostře definované hrany, na nichž se láme světlo jako v diamantu.

 

Výsledek vypadá jako osvětlený drahokam. A tento efekt ještě umocní na přání dodávaná funkce uvítacího osvětlení, která postupně rozsvěcuje světlomety, jakmile se řidič začne přibližovat ke svému vozu. Zadní světlomety zaujmou rovněž efektem broušeného křišťálového skla, který zdůrazňuje trojrozměrnou hloubku optické soustavy.

 

Nový Continental GT má v sériové výbavě 21“ kola. Na výběr jsou ve dvou verzích designu se zaměřením na eleganci nebo sportovní charakter modelu. Nabízena jsou rovněž 22“ kovaná kola s nízkou hmotností, včetně varianty s ručně leštěnou povrchovou úpravou se spirálovým vzorem.

 

 Dalším příkladem nevšední pozornosti, kterou Bentley věnuje detailům, i jedinečného způsobu, jímž design vozů Bentley často slouží dvojímu technickému účelu, jsou eliptické koncovky výfukové soustavy, které mají komplexně perforované stěny. Tento vizuálně zajímavý detail snižuje teplotu výfukových plynů.

 

 Zákazníci mají pro svůj nový Continental GT na výběr nejširší paletu barev karoserie ve své třídě, čítající 17 odstínů. Všechny barvy byly pečlivě vybrány, aby ladily s charakterem a liniemi vozidla. V době uvedení na trh bude navíc v limitovaném počtu nabízena rozšířená paleta barev. Na přání si mohou zákazníci značky Bentley objednat zcela individuální kombinace barev.

 

 

 

 Nejkvalitnější, ručně vyrobený interiér:

svět skrytých potěšení

 

IMG_3216

 

 

 

 Interiér nového modelu Continental GT dokládá bezkonkurenční know-how značky Bentley v oblasti autentického využití materiálů, od nejkvalitnějších přírodních kůží až po vzácná dřeva pro ozdobná obložení z trvale udržitelných zdrojů – včetně nejnovějšího ozdobného obložení z akácie koa pro vozy Bentley – a ručně leštěné chromované detaily. Poprvé jsou na přání nabízena jedinečná ozdobná obložení ze dvou druhů dřev. Pro každý vůz Continental GT se použije více než 10 metrů čtverečních dřeva. Ruční výroba a montáž dřevěného ozdobného obložení trvá devět hodin.

 

 Vytříbený design přístrojové desky nového modelu Continental GT vychází z tvarů dlouhých, ladných křídel, která se podobají logu Bentley. „Plovoucí“ horní část přístrojové desky, obšitá kůží, plynule přechází do výplní dveří.

 

 Povrchová úprava středové konzoly navazuje na spodní část přístrojové desky, ale zákazníci si pro ni mohou zvolit novou povrchovou úpravu v technickém stylu, která je inspirována jemnými mechanickými povrchovými úpravami uvnitř nejkvalitnějších automatických švýcarských hodinek, známými pod označením Côtes de Genève. Touto povrchovou úpravou – použitou poprvé v automobilovém světě – je strojově opatřen hliníkový plech o tloušťce 0,6 mm. Stroj při opracování povrchu postupuje ze strany na stranu, aby vytvořil lineární vzor. Každá řada je široká 5 mm a brousí se šikmo, aby vznikla skutečně trojrozměrná povrchová úprava. Hlava stroje se po každém pracovním kroku precizně posouvá do strany o pouhých 0,5 mm.

 

 Interiér modelu Continental GT zdobí nové druhy povrchových úprav, které umocňují smyslové vjemy a zvětšují potěšení při doteku i pohledu. V některých oblastech nahrazuje „polštářkové“ vroubkování tradiční „mechanické“ vroubkování. Výsledkem je měkčí, ušlechtilejší hmatový vjem při kontaktu s ovládacími prvky, zatímco „kosočtvercové“ vroubkování zdůrazňuje luxusní atmosféru pomocí detailně zpracovaného trojrozměrného povrchu.

 

Nový design vroubkování je k dispozici pro kultovní kruhové výdechy ventilační soustavy se dvěma příčkami, ozdobné rámečky a ostatní otočné hlavní ovládací prvky. Tato povrchová úprava nejenže zušlechťuje celkový vzhled, ale také poskytuje dojem technické preciznosti při ovládání jednotlivých funkcí vozidla.

 

 Dalším skrytým potěšením je vložení bronzových ozdobných prvků mezi různé povrchy na hlavních ovládacích prvcích, které posouvají ušlechtilost zpracování detailů na dosud nevídanou úroveň.

 

IMG_3217

 

 Sedadla v novém modelu Continental GT, nastavitelná v 18 směrech, stanovují nová měřítka z hlediska komfortu a sofistikovanosti. Hladké prostřední plochy umožňují maximální efektivitu chlazení, vyhřívání i masážních funkcí, zatímco boční polštáře si zachovávají prošívání v charakteristickém stylu značky Bentley.

 

 K dispozici je rovněž nové, jedinečné prošívání s dvojitým lichoběžníkovým vzorem, který vytváří dojem prošívaného povrchu, jenž „plave v moři“ kůže s výjimečně měkkým povrchem. Nový vzor pro interiér se uplatňuje u prošívání i vyšívání. Vnitřní kosočtverce vyšívá speciálně zkonstruovaný stroj, který dokáže vyšívat vysokou rychlostí při zachování vysoké kvality. Vývoj vyšívaných ozdob trval osmnáct měsíců. Každý ze 712 stehů, tvořících tvar kosočtverce, byl individuálně optimalizován, včetně naprogramování jeho přesné polohy. I to dokládá nevídanou pozornost věnovanou každému detailu.

 

Pro nový Continental GT je nabízen výběr tří audiosystémů. Standardní systém je vybaven 10 reproduktory a zesilovačem o výkonu 650 W, zatímco audiosystém Bang & Olufsen, který osloví především lifestylově orientované zákazníky, disponuje 16 reproduktory a zesilovačem o výkonu 1500 W. Nová zvuková aparatura Bang & Olufsen s osvětlenými kryty reproduktorů využívá jako první systém pro automobily systém BeoSonic – nový způsob nastavení zvuku prostřednictvím jednoduchého, intuitivního uživatelského rozhraní.

 

 Pro skutečné audiofily je nabízen audiosystém Naim s 18 reproduktory, zesilovačem o výkonu 2200 W, aktivními basovými reproduktory v předních sedadlech a osmi režimy zvuku.

 

Pro optimální potěšení z poslechu jsou čelní a boční okna vyrobena z vrstveného zvukově izolačního skla, které snižuje pronikání vnějšího hluku do interiéru o devět decibelů v porovnání s dosavadním modelem.

 

 

IMG_3215

 

 

 Technický pokrok nového modelu Continental GT ohromí řidiče již při usednutí za volant. Panel přístrojů, orientovaný na řidiče, je nyní zcela digitální a řidič si jej může individuálně nakonfigurovat. Přestože hlavní ukazatele vyvolávají dojem skutečných přístrojů, jedná se ve skutečnosti o digitální grafické zobrazení s trojrozměrným vzhledem. Tento displej může zobrazovat informace všech funkcí informačního a zábavního systému, včetně navigačního systému.

 

 Bentley Continental GT je vybaven inovativním otočným displejem, který je novinkou v automobilovém průmyslu. Na první pohled se zdá, že uprostřed přístrojové desky není žádný displej. Ozdobné obložení totiž probíhá nepřerušovaně napříč přístrojovou deskou, zatímco tenká chromovaná lišta za volantem obklopuje digitální panel přístrojů.

 

 Při stlačení tlačítka pro spuštění motoru se však ozdobné obložení uprostřed přístrojové desky tiše vysune dopředu a otočí se, aby odkrylo dosud největší dotykový displej ve vozech Bentley. Digitální displej MMI s úhlopříčkou 12,3“ a kvalitou zobrazování displeje retina má elegantní design značky Bentley a zákazníkem konfigurovatelnou hlavní nabídku menu se třemi okny pro zobrazování řidičem preferovaných funkcí, například navigace, média a telefon.

 

 Uživatelské rozhraní se podobá modernímu mobilnímu telefonu a struktura menu umožňuje okamžité intuitivní ovládání.

 

 Třetí strana otočného displeje odhaluje tři elegantní analogové přístroje, tvořené ukazatelem venkovní teploty, kompasem a chronometrem. Tak inovativní využití tradičních prvků umocňuje jedinečný přístup značky Bentley ke své minulosti i budoucnosti a nabízí zákazníkům výběr digitálních nebo analogových přístrojů nebo úhledného, ničím nerušeného interiéru.

 

 Nový Continental GT poskytuje řidiči i cestujícím nepřetržité spojení s okolním světem. Apple CarPlay, nejchytřejší a nejrychlejší způsob, jak integrovat funkce zařízení Apple do automobilu, využívá připojení prostřednictvím vstupu USB.

 

 Trasu cest optimalizují funkce pro zlepšení navigace. Vyhledávání speciálních cílů Google usnadňuje vyhledání neobvyklých destinací, zatímco informace o dopravě v reálném čase upozorňují řidiče na polohu a délku aktuálních dopravních kolon i jejich změny. Private eCall poskytuje v nouzových situacích okamžitý přístup k záchranným službám. Cestující tak mohou mít na svých cestách naprostý pocit jistoty.

 

 

 

 

Impozantní výkon:

tepající srdce vozu Bentley

 

IMG_3228

 

 

 Nový Continental GT bude v době uvedení na trh nabízen s vylepšenou verzí jedinečného motoru W12 TSI 6,0 litru, která stanovuje nová měřítka z hlediska výkonových parametrů.

 

 Motor W12 TSI, zkonstruovaný, vyvinutý a ručně vyráběný v Crewe, je nejvyspělejším dvanáctiválcovým motorem na světě. Jedinečné uspořádání válců do „W“ znamená, že je motor o 24 procent kratší než ekvivalentní motor V12. To je výhodné z hlediska rozložení hmotnosti mezi nápravy a maximalizaci využitelného prostoru v interiéru.

 

 Nový motor používá nejmodernější řídicí jednotku, která je schopna uskutečňovat 300 milionů softwarových výpočetních operací za sekundu. S nejvyšším výkonem 635 k a maximálním točivým momentem 900 N.m zrychlí nový Continental GT z 0 na 100 km/h za 3,7 sekundy a jeho nejvyšší rychlost je 333 km/h*.

 

 Speciální režim Sport Launch zajišťuje maximální zrychlení precizním snímáním a řízením tlaku působícího na lamely spojky, pokud řidič požaduje rozjezd v závodním stylu.

 

 W12 TSI kombinuje vysokotlaké přímé vstřikování paliva s nízkotlakým nepřímým vstřikováním. Kombinace obou systémů maximalizuje kultivovanost běhu, snižuje emise pevných částic a optimalizuje průběh křivky výkonu a točivého momentu. Hodnota emisí CO2278 g/km* představuje snížení o 16 procent v porovnání s předchozím modelem Continental GT. Motor také splňuje emisní normy Euro 6 (fáze 2) a americkou ULEV 125 (LEV3).

 

 Nový motor využívá systém start-stop a funkci setrvačné jízdy. Motor je vypnutý nejen u stojícího vozu, ale vypíná se již během zpomalování nedlouho před zastavením.

 

 Díky systému deaktivace válců pracuje za stanovených podmínek pouze polovina válců. Sací a výfukové ventily, vstřikování paliva a zapalování jsou v příslušných válcích deaktivovány. Motor, běžící jako šestiválec, spotřebuje díky tomu méně paliva.

 

 Významným konstrukčním opatřením je nový dvouhmotový setrvačník, který nahrazuje kapalinový měnič točivého momentu. Setrvačník tlumí kmitání poháněcího ústrojí. Výsledkem je mimořádně kultivovaný přenos hnací síly pro luxusní cestování.

 

 Osmistupňová dvouspojková převodovka zajišťuje plynulé zrychlení a řadí s pozoruhodnou rychlostí. Obě uvedené vlastnosti umocňují dynamický charakter modelu Continental GT. Dvouspojková převodovka snižuje také spotřebu paliva (12,2 l/100 km v porovnání s 14,2 l/100 km* u předchůdce).

 

 Okamžiky řazení jsou variabilní a závisí na zvoleném jízdním režimu. V režimu Sport je řazení okamžité a umožňuje maximální zrychlení bez přerušení toku hnací síly. V režimu Comfort je řazení záměrně klidné, aby byla zajištěna hladká a sotva zaznamenatelná změna převodového stupně.

 

 Vůz dosahuje nejvyšší rychlosti na šestý převodový stupeň. Sedmý a osmý převodový stupeň plní funkci rychloběhu pro uvolněnou jízdu ustálenou rychlostí.

 

 Nový aktivní systém pohonu všech kol nahrazuje tradiční rozdělování hnací síly v poměru 40:60 mezi přední a zadní nápravu. Nový systém mění tento poměr v závislosti na jízdní situaci. Během normální jízdy je maximálně využíván pouze pohon zadních kol, aby byla zajištěna optimální hospodárnost a jízdní dynamika.

 

 V závislosti na provozních podmínkách a požadavcích řidiče připojí systém také pohon předních kol. Tím se snižuje sklon k nedotáčivosti, který je charakteristický pro vozy s pohonem všech kol s neměnným rozdělováním točivého momentu, a zvyšuje zapojení řidiče do řízení, což ocení nároční řidiči, kteří si chtějí vychutnávat dynamické vlastnosti modelu Continental GT.

 

 

 Bezkonkurenční jízdní komfort a

ovladatelnost pro cestování ve velkém stylu

 

 

 Třetí generace modelové řady Continental GT je vybavena vyspělým systémem Bentley Dynamic Ride pro potlačování naklánění karoserie na základě 48V elektrické soustavy. Tato technická inovace zaručuje bezkonkurenční ovladatelnost vozidla. Elektronicky řízený systém mění nastavení ovládacích prvků na příčném zkrutném stabilizátoru každé nápravy, a vylepšuje tak ovladatelnost a jízdní komfort. Vůz působí ještě lehčím dojmem a jeho řízení je preciznější.

 

 Tento systém okamžitě působí proti sílám, které způsobují boční naklánění karoserie při průjezdu zatáčkou, a zajišťuje maximální kontakt pneumatik s vozovkou, aby byl zaručen nejlepší jízdní komfort ve své třídě a výjimečná ovladatelnost.

 

 Zatímco konvenční příčné zkrutné stabilizátory představují kompromis mezi potlačováním naklánění karoserie a jízdním komfortem, pracuje aktivní systém značky Bentley s variabilní mírou odolnosti vůči působení torzních sil. Continental GT tak může být za všech okolností mimořádně dynamický i komfortní pro všechny cestující. Využití 48V systému má za následek nehlučnou činnost, okamžité reakce a dostatečný disponibilní výkon pro optimální jízdní vlastnosti na jakémkoli povrchu.

 

 Prostřednictvím voliče jízdních režimů Bentley Drive Dynamics Control lze zvolit různé režimy: Comfort, Bentley nebo Sport. Odpružení, motor, převodovka a ostatní podvozkové systémy změní svou charakteristiku, aby odpovídala zvolenému jízdnímu režimu. Alternativně si může řidič individualizovat svá vlastní dynamická nastavení.

 

 Vzduchové odpružení nového modelu Continental GT bylo přepracováno a používá tříkomorové vzduchové pružiny. V nejměkčím nastavení je tak k dispozici o 60 procent větší objem vzduchu než u předchozího modelu. Inženýři značky Bentley díky tomu získali širší možnosti pro nastavení odpružení. Výsledkem je ještě vyšší úroveň jízdního komfortu i dynamických vlastností. Systém nabízí rozsah nastavení od sportovně tuhého odpružení až po kultivovanost luxusního sedanu, v závislosti na řidičem zvoleném režimu.

 

 Continental GT je vybaven také řízením s elektrickým posilovačem EPAS (Electric Power-Assisted Steering). Nový systém poskytuje řidiči lepší zpětnou vazbu a zároveň poskytuje izolaci od nežádoucích rušivých vlivů při přejezdu nerovností vozovky. Systém řízení pracuje s variabilním převodem, který při větším úhlu natočení volantu zvětšuje úhel natočení kol. To řidiči usnadňuje manévrování s vozidlem, ve vysokých rychlostech je však zachována vynikající stabilita. Zavedení systému EPAS umožnilo také zahrnout do výbavy modelu Continental GT široký sortiment asistenčních systémů, včetně aktivního asistenta pro jízdu v jízdním pruhu, asistenta pro jízdu v dopravní koloně a parkovacího asistenta.

 

 Dalším klíčovým prvkem je nejnovější generace adaptivních tlumičů CDC (Continuous Damping Control), která nepřetržitě optimalizuje tlumicí síly, a tím i jízdní komfort. Systém průběžně měří rychlost pohybu každého kola ve svislém směru i jeho vzdálenost od karoserie a také upravuje objem vzduchu v pružinách, pokud je to nutné pro zajištění optimální rovnováhy mezi jízdním komfortem a ovladatelností. Přední i zadní náprava mají lehkou hliníkovou konstrukci s víceprvkovým zavěšením všech kol.

 

 Jako u všech předchozích generací modelu Continental GT jsou brzdy na přední nápravě větší. Průměr brzdových kotoučů vpředu byl zvětšen o 15 mm na 420 mm s ohledem na vyšší úroveň výkonových parametrů.

 

 Přepracovány byly rovněž koncové části výfukového potrubí, které mají nyní adaptivní ventil s větším potenciálem pro naladění zvuku.

 

 

 

 Neomezené možnosti individualizace a

program Mulliner Bespoke

 

 

IMG_3243

 

 

Zcela nový Continental GT přináší novou definici individualizace a na míru střiženého luxusu. Možnosti pro lakování, čalounění kůží, materiály ozdobného obložení a lifestylové výbavy jsou prakticky neomezené a vycházejí vstříc individuálním přáním zákazníka.

 

 Již standardní paleta zahrnuje 17 barev laku karoserie, přičemž rozšířená nabídka čítá až 70 odstínů. Na výběr je také 15 různých luxusních koberců, osm odlišných, ručně vyráběných ozdobných obložení (a navíc čtyři varianty se dvěma druhy ozdobného obložení) a 15 druhů kůže pro čalounění interiéru. To znamená, že zákazníci si mohou specifikovat luxusní povrchové úpravy v interiéru zcela podle vlastních představ.

 

 V době uvedení na trh budou nabízeny dva technické pakety: City Specification optimalizuje zážitky z jízdy po městě a Touring Specification cestování na dlouhé vzdálenosti. City Specification zahrnuje bezdotykové otvírání víka zavazadlového prostoru, upozorňování na chodce, rozpoznávání dopravních značek, systém nouzového brzdění City a prostorový kamerový systém. Paket Touring Specification nabízí adaptivní tempomat s asistentem pro jízdu v dopravní koloně, aktivního asistenta pro jízdu v jízdním pruhu, průhledový displej, systém nočního vidění s termovizní infračervenou kamerou a funkci preventivního brzdění a ochrany cestujících.

 

 Mulliner Driving Specification dodá vozu ještě sportovnější vzhled 22“ kovanými koly z lehké slitiny s nízkou hmotností, jedinečným prošíváním s dvojitým kosočtvercovým vzorem, vyšívanými emblémy Bentley, širším výběrem ozdobného obložení, víčkem palivové nádrže s povrchovou úpravou, připomínající drahokam, sportovními pedály a čalouněním stropu vroubkovanou kůží. Zákazníci si mohou vybrat také individualizované prošívání v přední a zadní části vozu a individualizované prahové lišty.

 

 Stejně jako všechny vozy Bentley může být i Continental GT svěřen vysoce kvalifikovaným a zkušeným řemeslníkům z divize Mulliner, která má na starosti realizaci individuálních zakázek a splní zákazníkovi téměř jakékoli přání.

  

 Vize značky Bentley nabízet zákazníkům absolutně nejlepší automobily na světě s nedostižnou úrovní luxusu a výkonů – jde ruku v ruce s odhodláním výrazně snižovat spotřebu paliva, emise a vyvíjet velmi vyspělé, trvale udržitelné systémy pohonu pro budoucnost.

 

 

MÁTE ZÁJEM?

REZERVUJTE SI SVÉ AUTO 

 

Připravíme Vám specifikaci auta přesně podle Vašich představ.

Auto Vám objednáme u autorizovaného prodejce.

Ušetříte čas i peníze a o nic se nemusíte starat.

 

ZDE REZERVACE ONLINE

 

 

FOTOGALERIE EXTERIÉR: 

 

 

FOTOGALERIE INTERIÉR: